Hostal Nahuel Ray
Plaza de Armas de Pucón jest w około 4 km, a Port La Poza jest około 10 min jazdy autem od wygodnego hotelu Hostal Nahuel Ray Pucón.
Muzeum Mapuczów w Pucón znajduje się około 15 min autem od wygodnego hotelu. W okolicy znajdują się także obiekty przyrodnicze, takie jak Playa Pucon, które znajdują się 4,1 km od hotelu. Lotnisko Pucon oddalone jest od obiektu o 5 min jazdy samochodem.
Do dyspozycji Gości są pokoje dla alergików pokoje z patio.
- Lokalne atrakcje
- Buses Caburgua4,1 km
- Mundo Elefante4,1 km
- Discotheque Sala Murano3,4 km
- Laguna Llancalil3,3 km
- Politur4,2 km
- Cascadas Del Rio Turbio2,7 km
- Mama's & Tapas4,2 km
- Laguna San Jorge4,1 km
- Templo Jesus de Nasareth4 km
- Lotniska
- Lotnisko Pucon1,7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Patio
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Hostal Nahuel Ray?
Podróż od hotelu Hostal Nahuel Ray do centrum miasta zajmuje 30 min spacerem. - 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w hotelu Hostal Nahuel Ray?
Hotel Hostal Nahuel Ray udostępnia parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Hostal Nahuel Ray?
Goście hotelu Hostal Nahuel Ray powinni wymeldować się o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?
Średnia cena pokoju w tym hotelu to 47 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.